Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT:

 

e-mail: mgref@mgref.com

telefon: +48 734 154 101

 

MG Ref Maciej Galiński

ul. Drezynowa 26

52-130 Wrocław

Polska

NIP: 886 251 24 81

CHILLERY AMONIAKALNE

Agregaty chłodzone wodą

Urządzenia są zaprojektowane do współpracy ze wszystkim czynnikami pośrednimi łącznie z mrówczanem potasu (Tyfoxit, Super Cool, Dowtherm, Freezium itp.). Agregaty są dostarczane wraz z panelem sterującym w wersji dotykowej lub zdalnej, z przetwornicą częstotliwości i zostały zaprojektowane tak, aby w znaczący sposób obniżyć zużycie prądu w połączeniu z agregatem sprężarkowym.

 

Za pomocą technologii inwerterowej jesteśmy w stanie regulować prędkość obrotową silnika sprężarki oraz zoptymalizować moc tak, aby dokładniej regulować temperaturę chłodziwa. Rozwiązanie to jest o wiele bardziej wydajne niż regulacja wydajności za pomocą suwaków i stałej prędkości sprężarki. Dodatkowo innowacyjna technologia radialna wirnika znacznie zwiększa wydajność i moc napędu poprzez redukcję strat na wirniku.

Pełna serwisowalność na instalacji

Ponadprzeciętna niezawodność

Zrównoważona kompresja 

Agregaty chłodzone powietrzem

Chillery amoniakalne

Zaprojektowane do zastosowań w chłodnictwie, klimatyzacji i w pompach ciepła...

 

Korzyści dla instalatorów

Wsparcie techniczne na całym świecie

Ponadprzeciętna niezawodność

Minimalna ilość amoniaku

Wysoka efektywność energetyczna

Dokładne dopasowanie wydajności do zapotrzebowania

Do każdego czynnika chłodniczego

Wysoka żywotność łożysk

(100 000 roboczo godzin)

Szeroki zakres pracy

Cicha praca

Korzyści dla użytkowników

Amoniakalne agregaty wody lodowej (chillery amoniakalne) o niskim napełnieniu czynnikiem są wyposażone w sprężarki śrubowe Hallscrew J & E Hall International do amoniaku. Agregaty wody lodowej, ze względu na zastosowane rozwiązania, można podzielić na dwie podstawowe grupy:

 

  • Agregaty chłodzone powietrzem 

  • Agregaty chłodzone wodą 


Dodatkowo, urządzenia możemy podzielić na maszyny pracujące z wymiennikami na bezpośrednie odparowanie jak i układy zalane, jednakże w obydwu przypadkach napełnienie amoniakiem jest ultra niskie. Chillery ze skraplaczem powietrznym oraz chłodzonym wodą są projektowane przez najlepszych inżynierów chłodnictwa. Agregaty oparte są  o sprężarki ze zintegrowanym odolejaczem przez co minimalizują gabaryty urządzeń oraz znacznie obniżają poziom hałasu. Sprężarki mogą być wyposażone  w silniki o najwyższej klasie wydajności IE5+ maksymalnie wykorzystując moc pobieraną z sieci.

  1. pl
  2. en

MG Ref

e-mail: mgref@mgref.com

telefon: +48 734 154 101

 

© Copyright MG Ref